Melovin випустив кліп до пісні "Таємний знак", записаної разом зі співачкою Sowa: відео - "Sowa"

Melovin випустив кліп до пісні “Таємний знак”, записаної разом зі співачкою Sowa: відео

Красиве відео з елементами містики знімали у Карпатах

Епатажний співак та учасник шоу “Танці з зірками-2021” Melovin записав колаборацію з молодою співачкою Sowa. 24 вересня дует представив спільну пісню “Таємний знак” та кліп на неї.

Автором треку виступив сам музикант. За словами Мела, пісня була написала кілька років тому, і вона просто чекала свого часу. Через кілька годин після презентації, кліп зібрав на YouTube-каналі співака тисячі переглядів і масу захоплених відгуків.

“Хороша лірична пісня і гарний кліп їй до пари. Дует вдався. Природа офігенна, містична, є в Україні цікаві і місця, які зачаровують. Молодці”, – написала одна з користувачок мережі.

“Чим більше дивлюся і слухаю, тим більше подобається. Чудова пісня і дуже атмосферний кліп. Голоси дуже органічно поєдналися. А вокалізи в кінці взагалі шалені”, “До сліз і до мурашок. Пісня і кліп прямо в серце!”, – пишуть інші .

“Таємний знак – це композиція-діалог між двома людьми, який повинні знати тільки вони. Якщо ці двоє виносять все напоказ, ця магія втрачається і вони опиняються заручниками суспільства”, – розповів про пісню Melovin.

  • 24 вересня Слава Камінська презентувала трек “Подзвони” – третій сольний сингл після розпаду гурту “НеАнгели”. Цей реліз для співачки став дуже хвилюючим, адже вона вперше співає українською мовою.