Співачка Sowa після гучного дуету з артистом MELOVIN презентує пісню «Сова»

Співачка Sowa після гучного дуету з артистом MELOVIN презентує пісню «Сова»

Її впізнаваність швидко зросла після недавнього гучного дуету з артистом MELOVIN. І саме тепер SOWA вирішила презентувати пісню, яка повністю відображає історію співачки. Пісня з одноіменним назвою «Сова».

«Сова» – це моя друга авторська пісня, яку написала разом із Антоном Борзенком. Саме в цій пісні я ще більше розкрилася як авторка. Насправді пісня з’явилася дуже спонтанно, спочатку ми працювали над ліричною версією, але щось було не так і я це відчувала. Я розуміла, що це має бути драйвова пісня. Ми годинами працювали в студії, та зрештою написали хітову пісню, слова якої запам’ятовуються з першого прослуховування.

Цей трек – опис моєї особистості. Всім серцем люблю власні пісні за те, що в них я відкрита та справжня. У ній немає просто гарних рядків, кожне слово несе особливий зміст.

Сова — це таємна частина мене, яка хижо спостерігає за всім навколо, та тихо й впевнено розмірковує про майбутнє, вона спілкується з творчістю через сні, та знає про свої сильні сторони.» – ділиться артистка.

Вже зовсім скоро команда співачки планує зйомки кліпу на цю композицію. Також виконавиця анонсувала свій перший сольний концерт, що відбудеться вже цієї весни у Києві Caribbean Club.