Символічно: співачка Sowa зняла відеороботу на пісню «Дім» у закинутому храмі

Символічно: співачка Sowa зняла відеороботу на пісню «Дім» у закинутому храмі

Співачка SOWA презентує відео на пісню про місто Херсон, звідки походить її сім‘я і де знаходиться їх дім, який зараз в окупації.

«Це більше ніж просто патріотична пісня. Тут ідеться про відстоювання своїх прав та своєї землі. Навіщо мені чужа мова, якщо в мене своя? Про те, які ми різні народи із нашим ворогом. У нас різна кров. В той час, коли вони керуються ненавистю, ми керуємось любов’ю до своєї землі», — розповідає співачка.

Відеоробота на пісню «Дім» символічна: від локації до костюмів та сюжету. Обрали Костел святої Марії Магдалини на Львівщині, який  був споруджений у період між 1924 та 1930 роками в стилі ар-деко за проєктом архітектора Броніслава Віктора. Крім того, у цьому костелі була знята перша українська детективна стрічка «Злочин з багатьма невідомими» за мотивами твору Івана Франка.

Костюми до кліпу створила подруга співачки — дизайнерка Марія Старчак. Образи створені не на комерційній основі, а з метою привернути увагу до ситуації в Україні та зруйнованих міст.

Режисери кліпу став Ярослав Савчак, який зміг втілити в реальність  творчий задум співачки SOWA.

«Для мене це більше ніж відеоробота — це найбільш творча робота. Тут ми втілили усе, як я собі уявляла, — коментує спивачка. — Ми поєднали локацію та образи, посил і сюжет. Ця пісня, як і відеоробота, — про незламність нас як нації. Вони можуть зруйнувати наш дім, але не зруйнують ніколи нас».

Щодо майбутніх планів співачка ставить перед собою мету продовжувати допомагати ЗСУ, дітям та тваринам, які постраждали від нашого ворога. А також з командою готується до сольних концертів та прем’єри альбому, який буде презентований вже цього літа.