Оплата і доставка - "Sowa"

Доставка

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Нова пошта.  Вартість доставки оплачуєте Ви згідно тарифів компаній.  В середньому вартість доставки послугами Нової пошти 40-50 грн., У разі більшої вартості доставки, ціна вказується в описі товару, терміни 2-3 робочих дні з моменту відправлення товару та отримання вами ТТН про відправку.

Доставка в інші країни здійснюється Укрпоштою після 100% оплати карткою Visa або Mastercard.  Вартість доставки оплачує покупець.  Розрахунок вартості доставки відбувається під час оформлення замовлення і оплачується разом із замовленням.  Термін доставки 2-3 тижні з моменту відправки

Повернення товару

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» обмін та повернення товару є можливим в строк до 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання замовлення Користувачем.

Обов’язковою умовою обміну та повернення товару є те, що товар не був у використанні, збережені ярлики, товарний вигляд та у наявності всі супроводжувальні документи, а також документи, які підтверджують факт здійснення оплати (а саме: квитанція про сплату, видаткова накладна від кур’єра). Товар , який був в експлуатації, поверненню не підлягає.

Для здійснення повернення товару надсилайте запит за електронною адресою та отримайте фактичну адресу, на яку потрібно здійснити повернення/обмін товару.

У випадку обміну та повернення товару, сума вартості доставки та комісія за перерахування грошових коштів сплачується виключно за рахунок Користувача.