Угода користувача - "Sowa"

1. Загальні положення

1.1. Дана угода Користувача (далі по тексту – Угода) відповідно до ст. 633, 641 і глави 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресовано невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), бажаючим придбати товари в інтернет-магазині SOWA розташованому в мережі Інтернет за адресою: https://SOWAMUSIC.com/.

1.2. Ця Угода користувача укладається між адміністрацією ресурсу SOWA (далі – «Адміністрація»), розташованого на доменному імені https://SOWAMUSIC.com/ (далі – «Сайт»), і фізичною особою, яка відвідала сторінку (сторінки) сайту та/або скористалася хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту (далі – «Користувач»).

Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей Сайту, наданого Адміністрацією майданчика для отримання інформації, замовлення продукції та послуг, комунікації.

1.3. Терміни та визначення, якщо інше не випливає з умов цієї Угоди, нижче наведені терміни мають такі значення:

Акцепт – повне прийняття Відвідувачем або Покупцем умов Угоди

Користувач – будь-яка фізична особа – користувач мережі Інтернет, яка здійснює доступ до SOWA та/або  будь-яка особа, не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), яка замовляє і оплачує Товари в SOWA.

Товар – об’єкт матеріального характеру, допущений до вільного обігу на території України відповідно до чинного законодавства України, виготовлений і представлений до продажу за допомогою інтернет-магазину SOWA.

Послуга – можливість отримати послуги інформаційно-розважального характеру, такі як – відвідування масових заходів, зустрічей, конференцій, виступів та інші послуги, які регулярно оновлюються і доповнюються на Сайті, доступ до яких забезпечується адміністрацією, яка надається Користувачеві, на платній основі через інтернет-магазин SOWA.

Доступ до послуги – повідомлення, яке направляється Адміністрацією Користувачу, після оплати останнім вартості послуг в порядку і на умовах цієї Угоди, шляхом електронного листа, в будь-якому вигляді (промо-код, номер замовлення, QR-код та інше), визначеному Адміністрацією, що підтверджує факт укладення цієї Угоди, і  містить інформацію, необхідну для отримання Користувачем оплаченої послуги представленої на сайті.

Реєстрація – процедура, в ході якої Користувач за допомогою заповнення відповідних форм інтернет-магазину SOWA надає необхідну інформацію (Персональні дані) для можливості замовлення та оплати Товарів в інтернет-магазині SOWA.

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка надаються Користувачем в процесі Реєстрації і дають можливість ідентифікувати Користувача.

1.4. Користувач не згоден з умовами Угоди, він зобов’язується не користуватися цим інтернет-магазином. Реєстрація в інтернет-магазину SOWAозначає, що Користувач ознайомлений з даною угодою, розуміє і приймає її повністю і беззастережно.

1.5. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією інтернет-магазину в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова або змінена Угода стає дійсною після розміщення її на сайті інтернет-магазину SOWA.

2. Реєстрація на сайті Інтернет-магазину

2.1. Для можливості формування замовлень в Інтернет-магазині Користувачеві потрібно внести необхідні дані для замовлення товару на сайті.
2.2.  Користувач зобов’язується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні данні, для виконання Адміністрацією сайту своїх зобов’язань перед Користувачем і доставки Користувачеві сплаченого ним Товару.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про нього відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних».

3.2. Персональні дані Користувача обробляються з метою:
виставлення рахунків і доставки Товару;
забезпечення своєчасної та якісної підтримки Користувача і контакту з ним;
збору статистичної інформації по роботі інтернет-магазину SOWA;
для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України.

4. Замовлення товарів в Інтернет-магазині

4.1. Користувач може оформити замовлення самостійно на сайті інтернет-магазину SOWA. Після оформлення замовлення Користувачеві буде направлено повідомлення на вказану ним електронну адресу про підтвердження замовлення і наявності товару або про передбачувану дату надходження товару в разі його відсутності.

4.2. При оформленні замовлення в кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування товару і відсутності необхідної кількості товару, Адміністрація сайту інформує про це Користувача за допомогою направлення йому повідомлення на електронну адресу. Користувач може погодитися прийняти товар у кількості, наявному у Адміністрації сайту або анулювати замовлення. У разі відсутності відповіді на повідомлення протягом 3-х днів Адміністрація сайту вправі анулювати замовлення.

4.3. У разі відсутності товару, зазначеного на сайті інтернет-магазину SOWA, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, не залежних від Адміністрації сайту, зазначений замовлення анулюється, а Користувач інформується шляхом направлення йому повідомлення.

4.4. Умови оплати та доставки товару описані в розділі “Доставка та оплата”

5.Замовлення послуг в Інтернет-магазині

5.1. Користувач може оформити замовлення послуги самостійно на сайті інтернет – магазину SOWA. Після оформлення замовлення Користувачеві буде надіслано повідомлення на вказану ним електронну адресу про підтвердження замовлення і детальна інформація (інструкція) про виконання Користувачем умов і дій, необхідних для отримання послуг від Адміністрації.

5.2. При оформленні замовлення послуги в кількості, що перевищує одну одиницю одного найменування послуги та відсутності у Адміністрації можливості надати на даний момент будь-яку із замовлених послуг, Адміністрація сайту інформує про це Користувача шляхом направлення йому повідомлення на електронну адресу. Користувач може погодитися прийняти послуги в кількості, якій Адміністрація сайту може їх надати або анулювати замовлення. У разі відсутності відповіді на повідомлення протягом 3-х днів Адміністрація сайту має право анулювати замовлення.

5.3. У разі відсутності можливості у Адміністрації надати послугу, зазначену на сайті інтернет – магазину SOWA, в результаті технічних проблем, а також з інших причин, не залежних від Адміністрації сайту, вказане замовлення анулюється, а Користувач інформується шляхом направлення йому повідомлення.

6.Права та обов’язки сторін

6.1. Користувач має право:

6.1.1. використовувати сервіси Сайту, здійснювати пошук та перегляд матеріалів, коментувати розміщені на Сайті матеріали, розміщувати посилання на матеріали, опубліковані на даному Сайті або інших інформаційних ресурсах, розміщувати інші матеріали у визначених Адміністрацією форматах;

6.2. Адміністрація має право:

6.2.1. на свій розсуд в односторонньому порядку створювати, змінювати, скасовувати положення Угоди та правила користування Сайтом;

6.2.2. в будь-який час в односторонньому порядку припинити дію Угоди з Користувачем, зокрема, якщо Користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що Користувач не має наміру або не здатен дотримуватися положень Угоди;

6.2.3. на свій розсуд в односторонньому порядку обмежувати доступ до будь-якої інформації, представленої на Сайті, зокрема, розміщеної Користувачем; редагувати або видаляти інформацію, розміщену Користувачем;

6.2.4. у разі порушення Користувачем умов Угоди в будь-який момент заблокувати Користувача, заборонити Користувачу доступ до Сайту в цілому або частини сторінок, можливостей та окремих сервісів Сайту за IP-адресою чи в інший спосіб;

6.3. Користувач зобов’язується:

6.3.1. використовуючи матеріали Сайту, не порушувати авторських та пов’язаних з ними майнових і немайнових прав, дотримуватися чинного законодавства України про авторські та суміжні права;

6.3.2. в разі розміщення інформації на Сайті забезпечити її достовірність;

6.3.3. при публікації на Сайті інформації, автором якої Користувач не є, дотримуватися чинного законодавства України про авторські та суміжні права;

6.3.4. не поширювати через Сайт інформацію, яка містить ознаки дискримінації, спрямована на пропаганду війни, розпалювання національної, етнічної, расової чи релігійної ненависті та ворожнечі, закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни державного кордону України, погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, агресії або розв’язування воєнного конфлікту, а також іншої інформації, що суперечить чинному законодавству України;

6.3.5. не здійснювати пропаганди комп’ютерного, аудіо- та відеопіратства в будь-якій формі, публікації посилань на файли та/або сайти, що безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти тощо);

6.3.6. не здійснювати образливих висловлювань й протиправних вчинків по відношенню до інших Користувачів та представників Адміністрації сайту, не публікувати повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (троллінг);

6.3.7. не вживати у коментарях та інших публікаціях на Сайті нецензурних висловів;

6.3.8. не розміщувати на Сайті несанкціонованої Адміністрацією реклами, комерційних повідомлень, оголошень тощо;

6.3.9. під час реєстрації на Сайті та заповненні відповідних діалогових форм надавати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані;

7. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

7.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться в даному інтернет-магазині. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність на сайті інтернет-магазину інформації. Вся інформація і матеріали надаються на умовах “як є”, без будь-яких гарантій, як явних, так і неявних.

7.2. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки Користувачів інтернет-магазину SOWA, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство України або норми моралі.

7.3. Адміністрація сайту не несе відповідальність за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

7.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, втрати або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв’язку зі справжнім інтернет-магазином SOWA, його використанням або неможливістю використання.

7.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за дії або бездіяльність транспортної компанії Нова пошта, за допомогою якої здійснюється доставка товару на умовах, викладених в розділі «Оплата та доставка» на сайті інтернет – магазином SOWA, в разі втрати / пошкодження та / або не вчинення доставки замовленого товару. При доставці товарів транспортною компанією Нова пошта, Користувач в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів Новою Поштою і всі претензії при виникненні зазначених в даному пункті цієї Угоди випадків, Користувач направляє виключно транспортній компанії Нова пошта.

7.6. З метою вище викладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на сайті інтернет-магазину SOWA інформацію і робити технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Інтернет-магазину Користувачів створюють згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Інтернет-магазину іншими Користувачами, або Користувачами, які порушують вимоги Угоди.

8. Застереження про конфіденційність

8.1. Збір, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність, що розміщена за адресою.

8.2. Приймаючи умови Угоди користувача та/або відвідуючи сторінки Сайту, користуючись його сервісами та можливостями, Відвідувач (Користувач) автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність, зокрема, положеннями про використання персоніфікованої і не персоніфікованої, конфіденційної інформації.

8.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією в результаті відвідування фізичною особою (Відвідувачем або Користувачем) сайту та/або заповнення реєстраційних форм, зокрема й персональних даних користувачів, здійснюються Адміністрацією сайту відповідно до чинного законодавства України. Фізична особа (Відвідувач або Користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди користувача, Угоди про конфіденційність відповідно до чинного законодавства України; зобов’язується повідомляти Адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

8.4. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їхніх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки «®» та/або «™» для їх позначення.

8.5. Діяльність Адміністрації сайту проводиться відповідно до чинного законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

9. Термін дії угоди

9.1. Угода вважається укладеною і вступає в дію з моменту, що визначений п. 7.2. даної Угоди, та поширюється на необмежений термін.

9.2. Фактичне використання Сайту, будь-яких його сервісів та можливостей, перегляд його сторінок, заповнення реєстраційних та діалогових форм на сайті Відвідувачем (Користувачем) означає автоматичне прийняття Відвідувачем (Користувачем) умов даної Угоди. У цьому випадку Відвідувач (Користувач) розуміє і погоджується з тим, що Адміністрація сайту буде розцінювати факт використання Відвідувачем (Користувачем) сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

10. Обмін та повернення товару

10.1. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» обмін та повернення товару є можливим в строк до 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту отримання замовлення Користувачем.

10.2. Обов’язковою умовою обміну та повернення товару є те, що товар не був у використанні, збережені ярлики, товарний вигляд та у наявності всі супроводжувальні документи, а також документи, які підтверджують факт здійснення оплати (а саме: квитанція про сплату, видаткова накладна від кур’єра). Товар , який був в експлуатації, поверненню не підлягає.

10.3. Для здійснення повернення товару надсилайте запит за електронною адресою та отримайте фактичну адресу, на яку потрібно здійснити повернення/обмін товару.

10.4. У випадку обміну та повернення товару, сума вартості доставки та комісія за перерахування грошових коштів сплачується виключно за рахунок Користувача.

11. Порядок повернення коштів за неотримані послуги

11.1. Повернення Користувачеві грошових коштів за неотримання послуги здійснюється тільки в тому випадку, якщо послуга не може бути надана з причин, не залежних від Адміністрації або захід, пов’язаний з наданням такої послуги фактично скасовано (а не перенесено на іншу дату), що автоматично унеможливлює надання Адміністрацією послуг. При цьому Адміністрація зобов’язується вчасно розміщувати на сайті інформацію, а також за допомогою розсилки повідомлень Користувачам, які здійснили замовлення послуг, про неможливість надання певної послуги з причин, не залежних від Адміністрації.

11.2. При виникненні обставин, зазначених у п. 11.1. цієї Угоди, Користувач може надіслати запит на повернення йому коштів за ненадані послуги, протягом 7 (семи) календарних днів з моменту отримання від Адміністрації повідомлення з інформацією про неможливість надання відповідної послуги.

11.3. У разі, якщо виникнення технічних проблем або помилок, що виникли на сайті, Користувач здійснив оплату за ціною, вказаною з помилкою та / або оплатив не ту послугу, яку замовив, він отримає повідомлення від Адміністрації про технічний збій і отримує можливість або оплатити реальну вартість послуг, або отримати повернення сплачених грошових коштів, протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання такого повідомлення від Адміністрації. Якщо по закінченню 7 (семи) календарних днів з моменту отримання від Адміністрації відповідного повідомлення Користувач не здійснив зворотний зв’язок з Адміністрацією з приводу, вказаного в повідомленні, Адміністрація залишає за собою право не повертати Користувачеві сплачені грошові кошти.

11.4. Повернення грошових коштів здійснюється за відсутності підстав для відмови в поверненні, за вирахуванням фактичних витрат Адміністрації на момент повернення. До таких фактичних витрат відносяться (але не обмежуються), зокрема, комісії банківських, кредитних організацій і відповідних платіжних систем за здійснення повернення коштів.

11.5. Адміністрація залишає за собою право відхилити запит Користувача на повернення грошових коштів у разі:

11.5.1. Порушення строків звернення для повернення коштів, передбачені п. 11.2.-11.3. цієї Угоди;

11.5.2. Проявлення з боку Користувача зневажливого ставлення до Адміністрації.